İşletmeniz için Ayakkabı Barkod Sistemi. Dilerseniz kendi barkodlarınızı basarak veya ürünler üzerindeki hazır barkodları kullanarak tam bir Ayakkabı Barkod Sistemi kurabilirsiniz.

 

Kağıt ve kalem veya Excel şablonlarını kullanan ve barkodların sunduğu kolaylık ve doğruluktan yararlanmayan olduça şaşırtıcı sayıda işletme bulunmaktadır. En yaygın kanı Ayakkabı Barkod Sistemi uygulanmasının çok pahalı ya da zor olabileceği yönündedir. Oysa bilinmeyen nokta işletmeniz için bir Ayakkabı Barkod Sistemi kurmak gerçekten ucuz ve aynı zamanda uygulanması olduça kolay olabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak uygun bir yazılım almanız mümkündür.

 

Ayakkabı Barkod Sistemi neden önemlidir?

 

Kısacası, Ayakkabı Barkod Sistemi işletmelerinizi büyümeye hazır hale getirmek için daha doğru ve verimli bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle bir mağaza işletiyor ve kasa’da müşterilerinize Ayakkabı Barkod Sistemi kullanarak satış gerçekleştiriyorsanız.

 

Bunları biraz daha ayrıntılı olarak inceleyelim

 

Mağazanıza Ayakkabı Barkod Sistemi kurarak takip etmeniz, envanter doğruluğunuzu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerinizin üzerinde barkod olması, onları bir barkod okuyucu ile bir bilgisayara anında okutabilmenizi sağlar. Bilgisayarınızın sizin için tüm ağır işi yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bilgisayarlar kusursuz değillerdir fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha doğrudurlar. En iyi eğitilmiş satış yapan personel kasiyer bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yaptığını göteren çalışmalar bulunmaktadır.

 

Öte yandan barkodları bir barkod okuyucu yardımı ile bilgisayara aktarmak her 5000 ile 36 trilyon karakterde bir tarama hatası oranına sahiptir.

 

Bu ihtimallerin lehimize olmasını isteriz değil mi ?

 

Ayakkabı Barkod Sistemi ile İşletmenizi kolayca büyütün

 

Ürün gamınız azda olsa, zaman içinde büyecek de olsa bir Ayakkabı Barkod Sistemi otomasyonunu daha sonra değil, ilk öncelik olarak yapınıza entegre ederek işinize ölçeklenebilirlik kazandırırsınız.

 

Ölçeklenebilirlik, bir ürününüzün, 100 ürünüzün veya 10.000 ürününüzün olup olmadığıdan bağımsız olarak Ayakkabı Barkod Sistemi aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.

 

İşletmeinizin bir Ayakkabı Barkod Sistemi ürününe sahip olması ekibinizin yeni üyelerini daha kolay bir şekilde eğitir. Ürün aramak veya ürün açıklamalarını ezberlemek yerine yeni ekip üyeniz ürünü kolayca barkod okuyucu ile okutabilir.

 

Ayakkabı Barkod Sistemi ile Profesyonel görünün

 

Ayakkabı Barkod Sistemi iki kat avantaja sahiptir. Öncelike stok kontrolü sağlar. Ayrıca bir müşterinin kasada harcadığı süreyi önemli ölçüde azaltır. Bir müşterinin satın alım işlemini bir Ayakkabı Barkod Sistemi kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz durumunda, mevcut yapınıza göre müşterilerinizde daha iyi bir izlenim bırakırsınız.

 

Tam bir Ayakkabı Barkod Sistemi nasıl kurabilirim?

 

Sadece üç öğeyle komple bir Ayakkabı Barkod Sistemi kurabilirsiniz.

  •  Barkodlu ürünler
  •  Barkod okuyucu
  •  BarkodSis Ayakkabı Barkod Sistemi yazılımı
Banner Content
Etiketler: , , ,

İlgili Makale

İlgili Makale Yok

0 Yorum

Yorum Yap

Arşivler

Son Gönderiler

Ayakkabı Barkod Sistemi
Mağaza Barkod Sistemi
Kırtasiye Barkod Sistemi
Market Barkod Sistemi

Arşivler