İşletmenizi Barkod Sistemine taşımak çok kolay! Dilerseniz kendi barkodlarınızı basarak veya ürünler üzerindeki hazır barkodları kullanarak tam bir Barkod Sistemi kurabilirsiniz.

Kağıt ve kalem veya Excel şablonlarını kullanan ve barkodların sunduğu kolaylık ve doğruluktan yararlanmayan olduça şaşırtıcı sayıda işletme bulunmaktadır. En yaygın kanı Barkod Sisteminin uygulanmasının çok pahalı ya da zor olabileceği yönündedir. Oysa bilinmeyen nokta işletmeniz için bir Barkod Sistemi kurmak gerçekten ucuz ve aynı zamanda uygulanması olduça kolay olabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak uygun bir yazılım almanız mümkündür.

Barkod yazılımı neden önemlidir?

Kısacası, büyümeye hazır hale getirmek için işletmelerinizi daha doğru ve verimli bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle bir mağaza işletiyor ve kasa’da müşterilerinize Barkod Sistemi kullanarak satış gerçekleştiriyorsanız.

Bunları biraz daha ayrıntılı olarak inceleyelim

Mağazanızı bir Barkod Sistemi oluşturarak takip etmeniz, envanter doğruluğunuzu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerinizin üzerinde barkod olması, onları bir barkod okuyucu ile bir bilgisayara anında okutabilmenizi sağlar. Bilgisayarınızın sizin için tüm ağır işi yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarlar kusursuz değillerdir fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha doğrudurlar. En iyi eğitilmiş satış yapan personel bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yaptığını göteren çalışmalar bulunmaktadır.

Öte yandan barkodları bir barkod okuyucu yardımı ile bilgisayara aktarmak her 5000 ile 36 trilyon karakterde bir tarama hatası oranına sahiptir.

Bu ihtimallerin lehimize olmasını isteriz değil mi ?

İşletmenizi kolayca büyütün

Ürün gamınız azda olsa, zaman içinde büyecek de olsa bir barkod sistemini daha sonra değil, ilk öncelik olarak entegre ederek işinize ölçeklenebilirlik kazandırırsınız.

Ölçeklenebilirlik, bir ürününüzün, 100 ürünüzün veya 10.000 ürününüzün olup olmadığıdan bağımsız olarak Barkod Sistemi aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.

İşletmeinizin bir Barkod Sistemine sahip olması ekibinizin yeni üyelerini daha kolay bir şekilde eğitir. Ürün aramak veya ürün açıklamalarını ezberlemek yerine yeni ekip üyeniz ürünü kolayca barkod okuyucu ile okutabilir.

Profesyonel görünün

Barkod Sistemi iki kat avantaja sahiptir. Öncelike stok kontrolü sağlar. Ayrıca bir müşterinin kasada harcadığı süreyi önemli ölçüde azaltır. Bir müşterinin satın alım işlemini bir Barkod Sistemi kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz durumunda, mevcut yapınıza göre müşterilerinizde daha iyi bir izlenim bırakırsınız.

Tam bir Barkod Sistemi nasıl kurabilirim?

Sadece üç öğeyle komple bir barkodlama sistemi kurabilirsiniz.

  •  Barkodlu ürünler
  •  Barkod okuyucu
  •  BarkodSis Barkod Sistemi yazılımı
Barkod Programını nasıl deneyebilirim?
  • MakroCell ürünleri ve BarkodSis programını tercih eden müşterilerimizden bazılarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
  • Satın alacağınız yazılım lisansı usb donge cihazı ile birlikte kargo ile adresinize gönderilecektir. Bu sayede ilerleyen zamanlarda bilgisayar değiştirmek istediğinizde kimseye ihtiyaç duymadan yeni bilgisayarınıza programı kurup kullanabilirsiniz.
  • Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur.
  • Aşağıdaki adresten programın 7 günlük deneme sürümünü bilgisayarınıza yükleyerek satın almadan önce kullanabilirsiniz.

Arşivler

Son Gönderiler

Ayakkabı Barkod Sistemi
Mağaza Barkod Sistemi
Kırtasiye Barkod Sistemi
Market Barkod Sistemi

Arşivler