NetBakiye Cari Hesap

NetBakiye Cari Hesap

NetBakiye Cari Hesap Takip Programı

Net Bakiye Cari Hesap Takip Programı, bütün ayrıntılardan kaçınılarak hazırlanmış, bilgisayar bilginiz olsun olmasında herkes tarafından kolayca kurup kullanabileceğiniz bir programıdır.

Kullanım kolaylığı, basit ve anlaşılır ekranları, kolay raporlama seçenekleri ile ihtiyaç duyacağınız hertürlü özelliği içinde barındırmaktadır.

Kullanıcı adı ve parola desteği ile güvenliğinizi sağladığı gibi, hangi fişi kimin açtığını yada değiştirdiğini kolayca görebilirsiniz. Yetkilendirme özelliği ile diğer kullanıcıların yetkilerini kısıtlayabilirsiniz.

Ağ ortamıda çalışabilme özelliği sayesinde ister evinizde, ister iş yerinizde istediğiniz kadar bilgisayardan kayıtlarınıza erişerek kullanabilirsiniz.

Temel Özellikleri

  • Program Temel Özellikleri Müşterileriniz için kolayca cari kart açabilirsiniz.
  • Dilerseniz müşteri ekranındaki alan başlıkları kendinize göre şekillendirebilirsiniz.
  • Türk Liresı, ABD Doları, İngiliz Sterlini, Euro veya tanımlayacak olduğunuz diğer para birimlerinde borç ve alacak kayıtlarınızı tutmanızı sağlar.
  • Kayıtlı müşterilerinizi kolayca bulabilmek için güçlü bir arama özelliği içerir. Cep telefonundan ilçe bilgisine kadar tüm girdiğiniz bilgilerde arama veya filtreleme yapabilirsiniz.
  • Özelleştirme seçeneğini kullanarak ızgara üzerinde gözükecek bilgileri kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
  • Müşteri bilgilerini, cari fişlerinizi isteseniz excel ortamına aktarabilirsiniz.
  • Müşterilerinizi basitçe borçlandırır veya alacaklandırırsınız, işlem türleri sayesinde Borç Dekontu, Alacak Dekontu, Nakit Ödeme, Nakit Tahsilat veya kendi beliryecek olduğunuz işlem türleri ile gruplandırma yapabilirsiniz.
  • Her fiş için açıklama ve belge numarası ve vade tarihi girebilirsiniz.
  • Çeşitli raporlama seçenekleri ile istediğiniz bütün sonuçları kağıt üzerinde aktarabilirsiniz.
  • Kolayca bilgilerinizi yedekleyebilir, istediğiniz zaman tek tıklama ile geri yükleyebilirsiniz.

Veri Yedekleme

NetBakiye programında verilerinizin güvenliği için farklı yedekleme seçenekleri sunulmuştur. Kullandığınız programdan çıkış yaptığınızda o gün yedek alınmamış ise kendisi otomatik olarak yedekleme yapacaktır.

veya işletim sisteminizin görev zamanlayıcısını kullanarak istediğiniz aralıklarla yedekleme yaptırabilir ve alınan yedeklerin bir kopyasının Dropbox üzerinde saklanmasını sağlayabilirsiniz.
Bunların dışında ayrıca istediğiniz an manuel yedekleme imkanıda sunmaktadır.

Toplu SMS Bilgilendirme

Programda kayıtlı müşterilerine istediğiniz zaman toplu sms göndererek reklam, kampanya ve duyurularınızı hızlı ve kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

Arşivler

Son Gönderiler

Ayakkabı Barkod Sistemi
Mağaza Barkod Sistemi
Kırtasiye Barkod Sistemi
Market Barkod Sistemi

Arşivler